Dostluk Spor’a Yeni Şube Sorumlusu

Paylaş
 

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi takımlarından Dostluk Spor Kulübü’nde Aykut Arar, Basketbol Şube Sorumlusu oldu.

Türkiye’nin ilk kadın futbol takımı olma özelliği taşıyan Dostluk Spor Kulübü, bu sezon TKB2L’ye katılma kararı alarak önemli bir yatırım yaptı.

2015-2016 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ne yükselmek için çalışmalarını ciddi bir şekilde yürüttüklerini söyleyen yeni basketbol şube sorumlusu Aykut Arar, “Yakın zamanda hem transferlerimiz hem de sponsorluklarımız ile ilgili çalışmalarımızı kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Arar, “Uzun zamandır çalışmalarını yakından takip ettiğim Dostluk Spor, hem altyapılarda önemli sporcu adayları ile çalışmakta hem de yapmış oldukları sosyal sorumluluk projeleri ile ne denli ciddi bir oluşum olduğunu gösteriyorlardı. Kulüp, bu tür sportif faaliyetlerin geçici bir heves olmadığını da kanıtladı. Bu sezon TKBL, ardından da Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne çıkmak için üstümüze düşen sorumlulukları alarak ve sporcularımızla kalıcı başarılar elde etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Dostluk Spor Kulübü Başkanı Hikmet Tekiroğlu ise, “Bu birlikteliğin şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Kulüp olarak tesislerimiz, altyapı sporcularımız, idari ve antrenör ekibimiz ile sürdürülebilir örnek bir kulüp olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

http://jwsbasketball.org/dostluk-spora-yeni-sube-sorumlusu/

Bu yazı 2554 kere okundu.