Galatasaray’dan TKB2L’ye!

Paylaş
 

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nin iddialı takımlarından Dostluk Spor Kulübü, Galatasaray’dan İrem Naz Topuz’u kadrosuna kattı.

Çifte lisans olarak Dostluk Spor kadrosuna dahil olan 1997 doğumlu İrem Naz Topuz, 1, 2 ve 3 numaralı pozisyonlarda görev yapabiliyor. Altyapı kategorilerinde milli takımda da forma giyen genç oyuncu, sezonun devamında İstanbul ekibinin başarısı adına mücadele edecek.

Dostluk Spor Kulübü ayrıca, daha önce de Galatasaray’dan bir diğer genç isim Seda Deniz’i kadrosuna katmıştı.

Transfer hakkında açıklamalarda bulunan Dostluk Spor Sportif Koordinatörü Davut Güngör, “İrem Naz Topuz, kendi yaş kategorisinin en yetenekli isimlerinden birisi. Mücadele ettiğimiz TKB2L’de süre ve sorumluluk alarak, oyununun üzerine koyacağından ve bizlere fayda sağlayacağından şüphemiz bulunmuyor. Ayrıca transferde emeği geçen Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine ve antrenör Ekrem Memnun’a teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Yeni transfer İrem Naz Topuz ise, “Öncelikle transferimde emeği geçen koçumuz Ekrem Memnun ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Umuyorum ki yeni takımımda önemli süreler alarak oyunumun üzerine koyacağım ve Dostluk Spor’un bu sezonki hedeflerine ulaşmasında ben de önemli roller üstleneceğim” dedi.

 

http://jwsbasketball.org/galatasaraydan-tkb2lye-2/

Bu yazı 2435 kere okundu.