Ece Portakal Dostluk Spor’da

Paylaş
 

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ekibi Dostlukspor, 1991 doğumlu Ece Yeşim Portakal’ı kadrosuna kattı.

Galatasaray altyapısında yetişmiş, bir çok 1. lig ve 2. lig takımlarında oynamış olan Ece Portakal, aynı zamanda bir çok kez 2. ligden 1. lige çıkan takımlarda önemli rol oynadı.

Dostluk Spor Kulübü adına konuşan Sportif Koordinatör Davut Güngör, “Kulübümüzün tarihi başarılarla dolu. Bu sezon TKB2L’de şampiyonluk hedefiyle oluşturduğumuz takımımızın, Ece’nin de katkılarıyla büyük başarılar elde edeceğine inanıyorum.

Dostluk Spor, Türkiye’deki ilk kadın futbol kulübü olmasının yanı sıra, 20 yıllık basketbol geçmişmizde erkek ve kadın basketbol takımlarımızla bir çok başarı elde ettik. Bizler için en önemli başarımız ise Dostluk Spor’da basketbol ile tanışmış onlarca sporcumuzun, bugün üst düzey kulüplerde spor yaşamlarını devam ettiriyor olmalarıdır” dedi.

Ece Portakal ise, “Dostluk Spor Kulübü’nün yatırımı beni çok heyecanlandırıyor. Bu sezon hem başarılı bir ekip olacağımıza inanıyor hem de Dostluk Spor Yönetimi ve idari-antrenör staffının bizlere çok katkı sağlayacağına inanıyorum” diye konuştu.

Bu yazı 1966 kere okundu.