Dostluk Spor’a Önemli Ziyaret

Paylaş
 

Uzun yıllardır (1996’dan günümüze) bir çok branşta başarıyla hizmet veren Dostluk Spor Kulübü’ne Bakırköy Kaymakamı Adem ÖZTÜRK, İlçe Spor müdürü Merhmet ALBAYRAK, İlçe Halk Eğitim Müdürü Yener YILDIRIM, Bakırköy AİHL müdürü Ercan YAREN ve Bakırköy AİHL beden eğitimi öğretmeni Nezih Aydın ziyarette bulundular.

 

Kulübün yapmış olduğu başarılı çalışmalardan, Bakırköy Kaymakamı Adem ÖZTÜRK, Bakırköy bölgesindeki genç nesle verdiği değerli hizmetten, A kadın basketbol takımının başarılarından ve Dostlukspor’un örnek teşkil eden sosyal sorumluluk projelerinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

 

İlçe spor müdürü Metin ALBAYARK ise Dostlukspor’un kulüp çalışmalarının yanı sıra Bakırköy bölgesinde sporcularının burslu okuduğu Yavuzlar Temel lisesi ile de İstanbul ikincisi olma başarısı göstermesi birçok kulübe ve okula örnek teşkil ettiğini söyledi. Ayrıca ‘hem sporcuların eğitimi hem de okulun başarısı bölgemizde gururla takip edilmektedir’ dedi.

 

Dostlukspor’un yaptığı çalışmalardan bahseden kurucu eş başkanlar Emin KIZILAY ve Mahmut GÜNGÖR ise şunları söylediler: ”21 yıldır Bakırköy bölgesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçmişi başarılarla dolu Dostlukspor’un yetiştirdiği onlarca yetenekli sporcu ülkemizin üst düzey kulüplerinde Türk sporuna hizmet ediyor. Çalışmalarımızı büyüterek devam edeceğiz.” dediler.

 

Özellikle bölgenin tek profesyonel takımı olan ve kadınlar basketbol ikinci liginde başarıyla mücadele eden A takımın bir üst lige çıkması için elinden gelen desteği vereceğini belirten Bakırköy Kaymakamı Adem ÖZTÜRK, birçok alanda bölgemize önemli hizmet veren ve başarılı çalışmalarından dolayı Dostlukspor yöneticilerine teşekkür etti.

Bu yazı 2198 kere okundu.