Dostluk Spor, Doğa Koleji Öğrencileri İle Buluştu

Paylaş
 

Faaliyetlerini 1973 yılından beri çeşitli branşlarda başarı ile sürdüren Dostluk Spor Kulübü teknik ekibi ve A Kadın Basketbol Takımı oyuncuları, Beykent Doğa Koleji öğrencileri ile bir araya geldi.

Başta basketbol olmak üzere, voleybol, tenis, yüzme gibi branşlarda faaliyet gösteren Dostluk Spor Kulübü’nde, Sportif Koordinatörü Davut Güngör, Altyapı Koordinatörü Batuhan Ala ve A Kadın Basketbol Takımı sporcularından Yelda Kavazoğlu ile Fatma Ata, Beykent Doğa Koleji öğrencileri ile bir araya geldi

Ülkemizde, öğrenciler için epey zorlu ve yorucu bir süreç olan spor ve eğitimin bir arada yürütülmesi ve profesyonel sporculuk gibi konulara ilişkin konuşma yapan ekip, öğrencilerin spor yaşamlarına sahip olmasının, eğitim yaşamlarına da doğrudan katkı sağlayacağını ifade ettiler.

“Her birey, (çocuk) geleceğin yetenekli sporcu adayıdır” diyen Dostluk Spor Sportif Koordinatörü Davut Güngör, “Özellikle okul dönemi sporla uğraşan gençlerimizin yaşamlarının daha sosyal ve başarılı geçeceğine inanıyorum. Bizlerin yaşamındaki en önemli misyonu, gençlerimizin sporla sosyalleşmesine katkı sağlamaktır” diyerek anlamlı mesajlar verdi.

Güngör ayrıca, “Doğa Koleji’nde bizleri çok güzel misafir eden Okul Müdürü Sayın Muhammet Özsöy, idealist öğretmenler Ebru Aydoğdu ve Fırat Sel hocalarımıza da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Panele yoğun bir katılım gösteren Beykent Doğa Koleji öğrencilerinin merak ettiği soruları da cevaplayan Dostluk Spor ekibi, öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çekilerek bu özel etkinliği noktaladı.

20151216_145547(0)

http://jwsbasketball.org/dostluk-spor-doga-koleji-ogrencileri-ile-bulustu/

Bu yazı 2061 kere okundu.