Dostluk Spor Ailese Kahvaltıda Belediye Başkanı İle Buluştu

Paylaş
 

Dostluk Spor Ailese Kahvaltıda Belediye Başkanı İle Buluştu

Dostluk spor ailesi 24 şubat 2019 Pazar günü kahvaltıda sporcu ailelerinin katılımı ile bir araya geldi.

Bakırköy Belediye başkanı ve yeniden aday Dr. Bülent Kerimoğlu ile  kahvaltıda buluştu.

Keyifli bir kahvaltı eşliğinde sohbet edildi. Dostluk Spor kurucu başkanı Mahmut GÜNGÖR, 1973 yılından günümüze bir çok branşta ülke sporuna hizmet eden kulübü anlatırken, 1996 yılından günümüze Bakırköyde hizmet veren kulübün onlarca başarısını anlattı. Bölgemizin ilk kulüplerinden olan, en çok spor branşı ile çocuklarımızın geleceğine yön veren, onlarca sosyal sorumluluk projeleri ile bölgemizin çocuklarının geleceklerine ışık tuttuklarını anlattı.

Aileler den gelen güzel dönütler,  çocuklarını emanet ettikleri kulübün Bakırköy bölgesinin en değerli kulübü olduğunu göstermenin yanı sıra, harika işler başardıklarını ifade eden Dostluk spor aileleri, çocuklarına bu değerli hizmeti veren Dostluk spor yöneticilerine teşekkür ettiler.

Bakırköy Belediye Başkanı ve yeniden adayı olan Dr. Bülent Kerimoğlu; Bu güzel aile ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu, Bakırköy de spor adına önemli hizmetler veren Dostluk spor yöneticilerini kutladığını ifade etti. Yeni dönemde Dostluk Spor’a destek verececeklerini, tesis konusunda ve ihtiyaç duyulan malzemeler konusunda yardımcı olacağını ifade eden Dr. Bülent KERİMOĞLU, Kahvaltı için bir arada olmaktan mutlu olduğunu söyledi.
Bu keyifli sohbet ortamını yaratan ve her anlamda çocuklarımızın geleceklerine ışık tutan Dostluk Spor yöneticilerine bölgemiz adına teşekkür ederiz dedi.

 

Bu yazı 1040 kere okundu.