Ateş A.Ş. ve Dostluk Spor’dan İşbirliği

Paylaş
 

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi takımlarından Dostluk Spor Kulübü’ne, İş Güvenliği ve Hırdavat sektörünün öncü kuruluşlarından Ateş A.Ş.’den destek geldi.

İlk tur gruplarını başarı ile tamamlayarak adını TKB2L’ye yazdıran ve 1. lig iddiasını sürdüren İstanbul temsilcisi, Ateş A.Ş. ile uzun vadeli bir işbirliği protokolü gerçekleştirdi.

İşbirliği hakkında açıklamalarda bulunan Ateş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Turgut, “Kadınlar Basketbol 1. Ligi’ne yükselme hedefi bulunan Dostluk Spor Kulübü’nün başarılı gidişatı bizleri memnun ediyor. Şirket sloganımız, ‘Bizimle Güvendesiniz’ ve biz de Ateş A.Ş. olarak, kendilerine bu anlamda gereken desteği ve güveni sağlayacağız” dedi.

Yusuf Turgut ayrıca, TKB2L’de play-off ilk maçına 14 Şubat’ta çıkacak olan Dostluk Spor Kulübü’nün, sezonu başarılı bir şekilde noktalayacağından emin olduğunu da sözlerine ekledi.

Ateş A.Ş. yöneticisi Ali Saraçoğlu ise, “Dostluk Spor Kulübü ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğimiz çerçevesinde, sektörümüzdeki başarının yanı sıra Dostluk Spor’un da başarılı olması için desteklerimizi sürdüreceğiz. Bu heyecanlı süreçte sporcularımız ve idari ekibimizin yanında olmak için gayret göstereceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Dostluk Spor Kulübü Şube Sorumlusu Aykut Aktaş ise, “Bu birliktelik bizleri çok heyecanlandırdı. Bizlere destek olan Ateş A.Ş.’ye teşekkür ediyorum ve kulübümüzün güzel sloganı olan ‘Dostluk Kazansın’ diyerek sözlerimi tamamlıyorum” dedi.

Ateş A.Ş. Hakkında

Teknolojiyi çok yakında takip eden, ürün yelpazemizi tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayacak ölçüde hazırlayan ve sürekli yeni tespitlerle ürün gamımızı geliştiren bir ekibiz. Bütün ürünlerimizin stoklarını çok yüksek miktarlarda depolarımızda yapabilmekte ve ürünlerimizi büyük araç filomuz ile tüm illerimize hızlı ve güvenli ayrıca minimum bekletme süresiyle ulaştırmaktayız. Türkiye genelinde 20 kişiden oluşan profesyonel pazarlama ekibimizle müşterilerimizin sipariş, istek, beklenti ve sorunlarını büyük itinayla tespit etmekte, bir problem varsa hemen çözümlemekte ve ürün temini bazında süreklilik sağlamaktayız. Kaliteli, güvenilir ve sorumluluk sahibi şirket bilincimizle çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu prensibi gelecek kuşaklarımıza da aşılamaktayız.

http://jwsbasketball.org/ates-a-s-ve-dostluk-spordan-isbirligi/

Bu yazı 2342 kere okundu.