Şube Sorumlumuz Aktaş’dan Antalya Belediyesi’ne Anlamlı Ziyaret…

Paylaş
 

Dostluk Spor Kulübü A kadın basketbol takımı şube sorumlusu Aykut AKTAŞ, Antalya Belediye başkan yardımcısı ve zabıta daire başkanı Muharrem KAVURKACI’yı ziyaret etti.

Aktaş yaptığı açıklamada; çok sevdiğimiz ve inandığımız abimiz ve bana örnek olan Öğretmenim  Muharrem KAVURKACI’ya özellikle misafirperverliği ve samimiyeti için teşekkür ederim. Ziyaretimiz esnasında hem Antalya da yapılan güzel  çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişi yaparken hem de Dostluk Spor ve Kadın basketbolu ile ilgili sohbet ettik.  Antalya emin ellerde ve gelecekte spor adına da önemli çalışmalar yapılacağına inanıyorum dedi.

Muharrem KAVURKACI; Eski öğrencim Aykut’un ziyaretinden çok memnun kaldım, öğrencilerimin bu denli önemli yerlerde olması beni mutlu ediyor.

Kendisine yeni görevi olan Dostluk Spor Şube sorumluluğu’nda başarılar dilerim. Önemli işler yapacağına inanıyorum diyerek, yakın zamanda Antalya da kadın basketbolu ile ilgili değerli çalışmalar yapmamız adına bizlere de örnek olacak Dostluk Spor’un çalışmalarını yakından takip edeceğim dedi.

 

Bu yazı 1871 kere okundu.