MERSİN ÜNİV. & DOSTLUK SPOR ŞENLİĞİNDE 4.GÜN

Paylaş
 
Mersin Üniversitesi Spor Kulübü ile Dostluk Spor Kulübü ortaklaşa düzenlenen MEÜSK şenliğinde 4.günü hem eğitsel hem de maç anlamında önemli bir gün oldu.
Sabah saat 11.00 de Amerikalı Kondüsyoner Amberley J. (A.J) ile çalıştılar.
A.J ile çalışan Dostlukspor kız ve erkek takımları için çok büyük farkındalık yarattı. Sporcular için bu denli profesyonel çalışma bir altyapıda gerçekleştirilmesi Dostlukspor Kurucuları Emin Kızılay ve Mahmut Güngör tarafından keyifle izlendi.
Bu çalışmalar bizlere iyi bir eğitim örneği oldu diyen genç antrenör Batuhan Ala hem sporcularımızın gelişimi hem de bizlerin bundan sonraki çalışmalarımıza önemli bir ışık tutmuştur dedi.
Akşam saatinde ise maçlar yapan Dostluk spor kız ve erkek takımları
Dostluk Spor Minik Kız takımı 34 – Doğa Koleji Minik Kız Takımı 32
Dostluk Spor Küçük Erkek Takımı 64 – Mersin Güney Yıldızları 38
Maçların Ardından Doğa Koleji Spor Bölümü Yöneticisi ve Öğretmeni Mustafa Demir; yaptığı açıklama da, bu tür organizasyonlar Mersindeki takımlar ve Mersin basketbolu için çok önemli. Bu tür maçları oyuncularımızın oynaması onların gelişimi için çok önemli.
Mersin Üniversitesi Spor Kulübü ve Dostlukspor’a teşekkür ederiz dedi.
Yarın ki maç programı ise sabah Kız ve Erkek takımları Barbaros spor akşam ise TED Mersin Koleji ile oynanan maçların ardından katılım belgeleri MEÜSK yönetimi ile A Kadın Basketbol takımı tarafından sporculara verilecek.

 

 

 

 

http://www.istanbulbasket.org/haber_goster.php?haber_id=9810

Bu yazı 1596 kere okundu.