Dostluk Spor’dan Bakırköy Belediyesi Başkanı Dr Bülent Kerimoğlu’na Ziyaret

Paylaş
 

Dostluk Spor Kulübü bugün (11.02.2016) saat 15:30 da sporcular ve yönetim kurulu ile birlikte Bakırköy belediyesi başkanı sayın Dr Bülent KERİMOĞLU’nu ziyaret etti.

Sıcak bir sohbet havasında geçen konuşma, Dostluk Spor’un sportif faaliyetleri ve geçmişi ile ilgili Başkan’a bilgi verildi.

A kadın basketbol takımının 2.ligde başarı ile ilçemizi temsil ettiğini anlatan  Onursal başkan Yunus HACIKERİMOĞLU; takımımızın hedefi 1.lige çıkmak ve Bakırköy belediyesi adı ile yarışmalara katılmaktan onur duyacağız dedi.

Eş başkan Emin Kızılay; yapılan sportif faaliyetlerini ve uzun yıllardır spora hizmet verdiklerini anlatırken, birlikte daha iyi şeyler başaracaklarından bahsetti.

Eş Başkan Mahmut GÜNGÖR ise, basketbol adına önemli başarılar kazandıklarını belediyemiz ile iş birliği çatısı altında daha iyi işler başaracaklarına inandıklarını söyledi.

 

Dostluk Sporu sıcak ve samimi karşılaması aynı zamanda dürüst ve açık konuşmalarından dolayı teşekkür eden Sportif koordinatör Davut GÜNGÖR, gelecek dönemlerde hep birlikte daha önemli başarılar kazanmanın yanı sıra, önemli sosyal sorumluluk projeleri yapacaklarını söyledi.

Başkan Dr Bülen KERİMOĞLU, ziyaretlerinden dolayı Dostluk Spora teşekkür ediyorum, ilçemizde bu denli başarılı hizmet veren bir kulüp olmasından mutlu oldum ve Dostluk Spor’un 1.lige çıkma yolundaki mücadelesini keyifle takip edeceğim.

KERİMOĞLU, ayrıca Dostluk Spor’un Bakırköy’de maçlarını oynaması için ellerinden gelen desteği vereceklerini de dile getirerek takım ve yöneticiler ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu yazı 1798 kere okundu.