Dostluk Spor’dan Ataköy Gazetesi Ropörtajı İçin Açıklama

Paylaş
 

Dostluk Spor Kulübü Yönetim Kurulu eş başkanları Emin Kızılay, Mahmut Güngör ve Onursal Başkan Yunus Hacıkerimoğlu yaptıkları açıklamada Ataköy gazetesinin, sportif koordinaörümüz ve A takım baş antrenörü Davut Güngör’ün  ile  yaptığı röportajın çarpıtılarak yazılmasından üzüntü duyduklarını dile getirdi.

22 yılı aşkın süredir Bakırköy’de çok önemli hizmetlerde bulunduklarını dile getiren Mahmut Güngör, bu sezon A kadın basketbol takımımız TKB2L (kadınlar 2.liginde) mücadele etmektedir. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi yine bu sezonda Bakırköy belediyesi ile uyum içerisinde çalışmaktayız.

Emin Kızılay ise, Bakırköy bölgesinde hem gençlere hem de dez avantajlı çocuklara yapmış olduğumuz değerli hizmetlerin yanı sıra sportif organizasyonlar ile kazandığımız başarıları her yıl taçlandırarak Bakırköy bölgesinin gururu olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

Onursal Başkan Yunus Hacıkerimoğlu; Belediyemizin amatör kulüplere sunduğu servis imkanlarını yadsıyamayız, ayrıca bu konuda desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bizlere her daim destek olan spor sevdalısı  ulaşım müdürümüz  Yunus ALIŞKAN’a özellikle teşekkür ediyoruz.

Sezon başında Belediyemizin imkanlarını daha verimli kullanılması için sosyal tesisler ile ilgili bir çok kez proje hazırladık ve birlikten güç doğar felsefesi ile yola çıkarak başkan yardımcıları ile görüşmeler yaptık. Bizler 22 yılı aşkın süredir çalışmalarımızı Bakırköy bölgesinde sürdürmekteyiz ve on binlerce gencimize spor yaptırmanın yanı sıra bir çok sosyal sorumluluk projeleri yaparak bölgemizdeki gençlere ve dezavantajlı çocuklara hizmetlerde bulunduk.

2015-2016 sezonunda kadınlar 2.liginde mücadele edecek takımımızın Bakırköy de oynamasını çok arzu ettik,  fakat salon sorununu çözemedik. Ataköy gazetesinin de antrenörümüzle yapmış olduğu röportaj da bir çok bilgi eksiği olması ve sanki sorun varmış gibi yansıtmasından dolayı üzüntü duymaktayız.

Umarım yakın zamanda hem yönetim kurulumuz, hem takımımız hemde belediye başkanımız ve yardımcıları ile bir araya gelerek daha başarılı işler yapacağımız projelere imza atarız.

 

Saygılarımzla

Bu yazı 2003 kere okundu.