Dostluk Spor Kritik Virajda

Paylaş
 

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nin iddialı takımlarından Dostluk Spor Kulübü, 6. hafta mücadelesinde, ligin bir diğer güçlü ekibi Çekmeköy Belediyespor’a konuk olacak.

Bu sezon kendi sahasında oynadığı karşılaşmalarda istikralı bir grafik çizen ancak deplasmanda şanssız yenilgiler alan Dostluk Spor Kulübü, ligin 6. haftasında deplasmanda Çekmeköy Belediyespor’a konuk olacak. Çekmeköy Belediyespor, Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde (TKB2L) oynadığı 5 maçta, biri hükmen galibiyet olmak üzere 4 galibiyet elde etti.

Dostluk Spor’un Çekmeköy Belediyespor ile oynayacağı bu kritik karşılaşma, 12 Aralık Cumartesi günü saat 18:30’da Çekmeköy Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Karşılaşmaya ilişkin açıklamalarda bulunan Dostluk Spor Kulübü Sportif Koordinatörü Davut Güngör, kazanarak çıkışa geçmek istediklerini ifade ederken: “Bu sene ligde şanssız yenilgiler aldık ancak bu yenilgilerden önemli dersler de çıkararak yolumuza devam ediyoruz. Açıkçası takımımızda meydana gelen şanssız sakatlıklar da bu mağlubiyetlere davetiye çıkardı. Ancak tabii uzun bir sezon içerisindeyiz ve zaman zaman böyle kazalar olması normal. Hafta sonunda karşılaşacağımız Çekmeköy Belediyespor, saygı duyduğumuz önemli bir rakip. Onları deplasmanda yenerek yeniden çıkışa geçmek istiyoruz. Oyuncularıma şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

http://jwsbasketball.org/dostluk-spor-kritik-virajda/

Bu yazı 1740 kere okundu.