Antrenör ve Sporcularımız ile Sponsorumuz TJT Dış Tic. Canlı Yayında

Paylaş
 

Mehmet ÇELİK spor penceresi’nin (Tek Rumeli TV)  konuğu Dostluk Spor oldu. Dostluk Spor Kulübü kurucu başkanı Mahmut GÜNGÖR, forma reklam sponsorumuz TJT dış ticaret genel müdürü Sadık ACAR, sportif koordinatörümüz ve A kadın basketbol baş antrenörümüz Davut GÜNGÖR, sporcularımızdan İrem YALÇIN ve Hande YÜKSEL

22 Aralık Perşembe günü saat 22:00 de başlayan programda Dostluk spor ve Dostluk spor’un başarılarıyla dolu geçmişi konuşuldu.

Spor penceresi sunucusu ve spor dostu Mehmet Çelik, Dostluk spor’un başarılarını yıllardır takip ediyorum. İnsana verdiği değerden dolayı  öncelikle teşekkür ediyorum diyen Çelik, Dostluk spor yalnızca sportif başarıları ile deil yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile örnek teşkil ediyorlar. Bu sezon sonunda Finale kalmaları durumunda Dostluk Spor’un yayın sponsorları olacağının sözünü veren Mehmet ÇELİK, sponsorluk yapan TJT genel müdürü Sadık ACAR’a spor ve sporcuya desteklerinden dolayı kutluyorum dedi.

Dostluk spor’un başarılı geçmişine ve bu sezon ki heyecanına ortak olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen TJT dış ticaret genel müdürü Sadık ACAR, zamanla daha önemli çalışmalar yapabileceklerini söylerken, ülkemizde bulunan bir çok değerli firmaların genç sporcuların geleceklerine ışık tutmalarını arzu ettiğini söyledi.

ACAR aynı zamanda spor ve sporcuların yanlarında olmak, onların heyecanlarına ortak olmak bizlerin misyonu olduğunu biliyoruz. Bu konuda da gelecek dönemlerde elimizden geldiğince desteklerimizi sürdüreceğiz dedi.

Kurucu başkan Mahmut GÜNGÖR, tarihi bir kulüp olan Dostluk spor’un bügüne kadar yapmış olduğu değerli çalışmaları ve Türk sporuna kazandırdıkları sporcularla gurur duyduğunu dile getirirken, bu sezon kadın basketbol takımımızın 1.lige yükselmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 1.lige yükselme başarısı gösterebilmek için takımımız, tesislerimiz, tecrübemiz ve enerjimizin yeterli olduğuna inanıyorum dedi.

Baş antrenörümüz Davut GÜNGÖR ise, genç sporcularla çalışmanın hem zorluğunu yaşıyor hemde onların gün geçtikçe geliştiklerini görmekten mutluluk duyuyorum. Bu sezon sponsor desteğimizin artması ile 2-3 tane daha takviye transfer yaparak 1.lige yükseleceğimize inanıyorum. TJT Dış Ticaret’in verdiği destek ve sinerji ile önemli başarılar kazanmanın yanı sıra Türk sporuna değerli gençler kazandıracağımız inancındayım.

Genç yeteneklerimiz Hande ve İrem Dostluk spor da oynamaktan dolayı mutlu olduklarını, burayı tercih etmelerinin sebebinin geçmişte bir çok genç sporcu Dostluk spor da oynadı ve kendilerini geliştirdiler. Bizlerde Dostluk spor Ailesi ile önemli başarılar kazanmak için öncelikle kendimizi geliştirmek adına çok çalışıyoruz. Bu sezon 1.lige çıkacağımıza inanıyoruz diyen genç sporcular, takım uyumu çok güzel, herkes kendi üstüne düşenin en iyisini yapmak için çok çalıyor. Dostluk spor ailesinin genç ve yeni üyeleri olmaktan ve ortak başarımız için çalışmaktan dolayı mutluyuz.

Hande YÜKSEL; Antrenörümüz ve kulübümüz bizlere çok değer veriyorlar. Hem basketbolumuzun gelişmesi için çalışıyor hem de  eğitim hayatımızın devam etmesi için bizlere destek oluyorlar.Hedeflerimize ulaşabilmek için çok özenli çalışarak 1.lige yükseleceğimize inanıyorum dedi.

15621833_10211497476453264_7014603890858944624_n7a07d2e5-25f0-453a-b0b9-973d88070904 9f4d968d-816d-4672-82ad-45be79df203c

 

Bu yazı 1606 kere okundu.