A Kadın Basketbol Takımımız 2.yarıya Galibiyetle Başladı..

Paylaş
 

Türkiye Kadınlar Bölgesel 2.Ligi’nde mücadele eden takımımız ligin 2.yarısının ilk maçında Düzce Belediyesi’ni konuk etti. Takımımız maçtan 84-78 galibiyetle ayrıldı.

Külüp Başkanımız Hikmet Tekiroğlu “Sezon başında koyduğumuz hedefler doğrultusunda ilerleyen takımımızın performansından çok memnunum. Ülke genelinde yaşanılan olumsuzluklardan dolayı teknik heyetimizle ve sporcularımızla çok fazla vakit geçiremedim. Bundan sonraki süreçlerde elimden geldiğince yanlarında olmaya gayret edeceğim. Geçen yıl yakaladığımız başarının üzerine koyarak 1. Lig’e yükselen takımlardan biri olacağımız inancındayım. Bunun için de yönetim olarak elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olup yeni transferlerimiz ile takımımıza güç katacağız.”

Oyuncularımızdan Nelin YILMAZ “Lige verilen arayı iyi değerlendirip, 2.yarıya galibiyetle başlamamız bizim açımızdan gayet memnun edici bir durum. Hedefimiz; 3 maçlık galibiyet serisini sürdürerek emin adımlarla ilerlemek. Kendi adıma da göstermiş olduğum performansın daha iyiye gittiğinin farkında olmakla beraber zamanla çok daha iyi olacağı inancındayım.” şeklinde açıklma yaparken;

Rozerin KOÇ ise “Maç boyunca sonuna kadar mücadele ettiğimizde neler yapabileceğimizi herkese gösterdiğimizi düşünüyorum ve yeni katılan oyuncularımızın çabuk adapte olması da takımımızın gelecek dönemlerde daha iyi işler yapacağını göstermektedir.”

Baş Antrenörümüz Davut GÜNGÖR ise, ” Oyuncularımı maç boyunca göstermiş oldukları mücadeleden dolayı kutlarım. Eksiklerimizi gün geçtikçe kapatıyor ve daha motive, daha istekli bir takım haline dönüşüyoruz. 2. lige daha organize ve daha çok mücadele eden bir takım olacağımızı oyuncularım ve teknik ekibim göstermektedir. Takıma yeni katılan oyuncularımızın tam verimli olarak aramıza katılması ile bu ligde durdurulamayacak bir takım haline geleceğimizden eminim.”

İstanbul’daki kötü hava koşullarına rağmen bizleri yalnız bırakmayan ve maç boyunca desteklerini arkamızda hissettiğimiz Dostluk Spor ailesine ayrıca teşekkür ederiz.

Haber Linkleri…

Basket Merkezi

Dostlukspor Yükselişte (Düzce’yi Geçti)

Just Women’s Basketball

Dostluk, 2. Devreye Galibiyetle Başladı

 

Bu yazı 1549 kere okundu.